Het was genieten aan het meer en ook het privé sanitair was zo fijn
Mei 2025 - Jos L.
Super dagen gehad! Leukste camping van Nederland tot nu toe, en we hebben er al veel gezien! Animatie was heel leuk voor onze dochter (2,5 jaar) en er zijn genoeg speeltuintjes over heel de camping.
Mei 2025 - Hanne S.
Prachtige plek aan t water, prachtige fiets omgeving
Mei 2025 - Jan Z.
mooie grote kampeerplek en goed gesitueerd met betrekking tot de zonnestand! TOP!
Mei 2025 - José v.
De ligging van de plaats 303 is perfect. Niet het gevoel op een grote camping te zijn. Wijds uitzicht. Lekker zwemmen en suppen. Heel vriendelijk en behulpzaam personeel. Leuke attenties zoals Pasen , verjaardag en Moederdag geven gevoel geen nummer te zijn.
Mei 2025 - Monica v.
Het zijn fantastisch mooie plekjes. En de nieuwe douches bij de plekjes zijn grandioos.
Mei 2025 - Wilfred R.
Een mooi zwemmeer, mooie ruime plaatsen, fijn sanitair. Een super camping voor de kinderen.
Mei 2025 - Linda B.
Ligging aan het meer.
Mei 2025 - Hilco d.
Alles was super
Mei 2025 - Robin v.
De omgeving, mooie fietsroutes en de Bourgondische mogelijkheden en dit alle samen met de mooie plek (299)met uitstekend privé sanitair Wellicht tot volgend jaar !!
April 2025 - John O.
Was gewoon weer een heerlijk weekend . Bedankt en tot snel
April 2025 - Sandra S.
Wij hebben heerlijk aan het water gestaan. Met de nieuwe privé cabines. Zeer mooie cabines. Volledig uitgevoerd.
April 2025 - Sandra M.
Zwembad Dieren Speeltuin
April 2025 - Erwin Z.